Przedsiebiorcze Polki ze szwajcarskiego kantonu Ticino dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołącz do licytacji tradycyjnych smakołyków!

Przedsiebiorcze Polki ze szwajcarskiego kantonu Ticino po raz pierwszy dołączyły do charytatywnych działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazujac do finałowej licytacji kosz wyprodukowanych przez siebie słodkich przysmaków.  


Okreslenie „Fatto in casa” w kulturze włoskiej oznacza że produkt jest stworzony z wyselekcjonowanych składników zawartych w tradycyjnych, często sekretnych recepturach. Niech więc domowej roboty tort bezowy z owocami, miód wielokwiatowy, czekolada z migdałami oraz pierogi będą zachętą do wspierania leczenia dzieci dotkniętych chorobami laryngolocznymi

Grupa przedsiębiorczych Polek z Ticino postanowiła aby smakołyki połączyły bliskich przy wspólnym stole z wyjątkowej okazji, dlatego degustacja możliwa będzie tylko podczas choćby jednodniowego pobytu w Ticino. 
Udział w aukcji jest bardzo prosty, bez jakiejkolwiek rejestracji, dla  każdego użytkownika aplikacji WhatsApp. Zapraszamy do udziału!


Całkowity wpływ z licytacji zostanie przekazany do wirtualnej skarbonki Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy https://eskarbonka.wosp.org.pl/pj1nlx

Nadesłała: Anna Chojnacka FB: Ticino & Vicino
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *