Konferencja i spotkania B2B skupiające sektor żywnościowy z Polski i Włoch – idealny pakiet dla każdej firmy myślącej o wejściu na rynek włoski lub polski

Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI wraz z partnerami Centrum Prawa Żywnościowego| Food Law,  Kancelaria RPMS,  Prokonsument, EIT Food,  FOOD LAW LATEST oraz partnerem technicznym  Kiss The Rat sp. z o.o. zapraszają w dniu 10 lutego od godziny 10.00  na pierwszą z cyklu konferencję

Włoski i polski  rynek żywności – to trzeba wiedzieć

Mercato italiano e polacco dell’alimentare – questo bisogna sapere

Jest to pierwsze z zaplanowanych w cyklach kilkumiesięcznych wydarzenie skupiające sektor żywnościowy z Polski i Włoch. Zapewniamy możliwość  porannego spotkania z ekspertami z obydwu krajów, a także  bezpośrednie spotkania online z nimi w godzinach popołudniowych.

Co więcej, aby wesprzeć i skutecznie promować firmy zainteresowane wejściem na rynek polski czy włoski  Izba CAPI organizuje popołudniowe spotkania B2B z dobranymi do profilu działania partnerami biznesowymi. Jest to idealny pakiet dla każdej firmy myślącej o wejściu na rynek włoski lub polski. Każda firma, która zechce wziąć udział w takim spotkaniu online z potencjalnym partnerem wystarczy, że wypełni przygotowany kwestionariusz, podając swoje dane i jakiego typu kontrahenta poszukuje. Współpracownicy Izby przygotowują ofertę partnerów o wskazanych parametrach i organizuje rozmowy online, zapewniając w razie potrzeby tłumacza.

Organizowane przez nas wydarzenia mają być narzędziem pomocnym dla firm, które chcą zdobyć wiedzę o nowym dla nich rynku, ale i nawiązać konkretne kontakty. Stąd rozbicie na część teoretyczną przekazywaną przez ekspertów w dwóch blokach językowych  oraz praktyczne popołudniowe rozmowy biznesowe, „ szyte na miarę”, które mają potencjał aby zamienić się w kontakty handlowe – powiedziała Ewa Trzcińska, prezes Capi i dodała:

Wszyscy wiemy, jak trudna jest sytuacja w biznesie, jak bardzo ucierpiał rynek gastronomiczny. Nie ma możliwości organizowania targów czy innych form bezpośredniego kontaktu, więc chcemy choć w ten sposób wesprzeć firmy polskie i włoskie w nawiązaniu współpracy. Tym bardziej, że Made in Italy ma w Polsce bardzo wysoką renomę w tym segmencie, ale i Polska ma bardzo dużo do zaoferowania mieszkańcom Półwyspu Apenińskiego. Nasza Izba chce być takim mostem pomiędzy Italiąa Polską Zapraszamy, zapisy już rozpoczęte!

Zapisy na konferencję i spotkania B2B:

Patronem medialnym eventu jest portal Polacy we Włoszech www.polacywewloszech.com
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *