Projekt fotograficzny – Polskie Kobiety na świecie Polską Dumą

Projekt fotograficzny – Polskie Kobiety na świecie Polską Dumą powstał we Włoszech w Bolonii. Ideatorką projektu jest Aneta Malinowska, artystka i fotograf w Bolonii https://www.facebook.com/aneta75

Projekt będzie obejmowal Polskie kobiety na świecie w wieku od 18 do 100 lat. Fotografki z innych miast i krajów, które chciałyby przystąpić do projektu proszone są o kontakt bezpośrednio do Anety Malinowskiej.

Projekt już ruszył i co 3 miesiące z zebranego materiału będziemy publikować wystawę online. Używamy Hashtag #polskakobietaswiat

NA CZYM POLEGA PROJEKT:

ProjektPolskie Kobiety na świecie Polską Dumą” to po prostu kobieta Polka, która nigdy nie zapomniała swoich korzeni, i jest dumną Polką za granicą. Zdjęcia będą wykonywane na tle charakterystycznych zakatków miasta, w którym mieszka autorka fotografii. Przy czym polska kobieta powinna mieć jakiś charakterystyczny symbol Polski np. bukiet kwiatów biało czerwonych, ubiór biało czerwony, polską flagę, napis lub jakikolwiek polski szczegół rozpoznawczy. Liczymy także na waszą fantazję.

Zdjęcia mogą być nadesłane indywidualnie lub też przez małe 2-3 osobowe grupy. Zainteresowanie projektem kobiety w Bolonii piszcie do mnie😍 – Jednak zaznaczam, mogą przystąpić tylko te osoby, które upoważniają rozpowszechnianie własnego wizerunku, gdyż projekt zakończy się wystawą, a zdjęcia będą udostępniane wraz z postami. Na zdjęciu nasza pierwsza Polska Dumna Kobieta z Bolonii.

Projekt został objęty patronatem Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech CAPI.

Korespondencja: Aneta Malinowska, – autorka stron https://arte-4-you.com/
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *