Po dwóch latach wracają targi we Włoszech – ZOOMARK INTERNATIONAL w Bolonii od 10 do 12 listopada

ZOOMARK INTERNATIONAL  w Bolonii w normalnej wersji od 10 do 12 listopada 2021 roku

ZOOMARK INTERNATIONAL – co dwa lata najważniejsze w Europie targi producentów żywności i wszelkiego typu akcesoriów dla zwierząt odbywają się w Bolonii. W tym roku event ma mieć miejsce od 10 do 12 listopada. To świetna wiadomość dla wszystkich firm z sektora, którzy będą mogli spotkać się i osobiście prowadzić rozmowy handlowe czy pokazać swoje nowości.

Po raz 19-ty do Bolonii zjadą się producenci tak karmy dla zwierząt jak i akcesoriów. W 2019 roku było 757 wystawców prezentujących swoje wyroby, przeprowadzono prawie 30.000 rozmów biznesowych.

W tym roku w trzech nowoczesnych pawilonach nr 25, 26 i 37 przestrzegając wszelkich norm anty-Covid znowu spotkają się operatorzy sektora.

Ostatnia edycja zgromadziła wystawców z 44 państw, w tym kilkanaście firm z Polski. W tym roku organizatorzy zapowiadają, że padnie rekord wystawiających się. Kilka firm z Polski już potwierdziło swój udział.

Rynek food pet rośnie z roku na rok. Przyjrzyjmy się choćby temu włoskiemu:  w 2020 roku wydano tu ponad 2. 257 mln euro na samą żywność na prawie 60 mln zwierząt domowych i rynek cały czas rośnie (626.600 ton żywności sprzedanej dla psów i kotów za kwotę ponad 34,3 mln euro).

Jak widać, jest o co walczyć! Z zainteresowaniem przyjrzymy się tak samym targom, jak i polskim wystawcom na nich się prezentujących i zdamy dokładną relację.

Korespondencja z Bolonii: Ewa Trzcińska  –   ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego, prezes Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech CAPI. Kontakt [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *