Projekt dla stowarzyszeń integrujących Polonię na świecie – poszukiwani artyści i partnerzy z całego świata

O projekcie dla stowarzyszeń integrujących Polonię na świecie opowie nam Pani Mariola Turbiarz  znakomita projektantka mody zamieszkała w  Szwecji.

Projekt „Polska za granicą”  narodził sie podczas moich wieloletnich działań  w branży artystycznej. Ponieważ mieszkam w Szwecji i poznałam wielu wspaniałych ludzi tworzących różne piękne rzeczy postanowiłam połączyć doswiadczenie z możliwościami jakie daje mieszkanie za granicą i pokazać światu polskich artystów mieszkających poza granicami kraju.

Stowarzyszenie Because I can!  zaprasza do współpracy w nowym projekcie „Polska za granicą” na rok 2022 wszystkie stowarzyszenia, organizacje i kluby polskie działające na całym świecie. Przedmiotem współpracy jest organizacja spotkań, wystaw i  pokazów mających  na celu prezentacje polskich artystów mieszkajacych poza granicami Polski.

Jesteśmy stowarzyszeniem działajacym w Polsce i w Szwecji skupiającym środowiska artystyczne ale także działające charytatywnie. Od lat organizujemy charytaywne pokazy mody w Polsce z udziałem znanych artystów. Jako że, na stałe mieszkamy w Szwecji chcielibyśmy pójsć dalej i rozwinąć  swoje działanie na inne kierunki artystyczne i rękodzieło.

Szukamy partnerów na całym swiecie. Współpraca nie wymaga wkładu finansowego przez naszych partnerów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony FB  https://www.facebook.com/warcracwroc

Wszelkie pytania i informacje prosimy kierować na adres e-mail  [email protected]

foto. Sebastian Wnek

Korespondencja: Aneta Malinowska,  autorka stron https://arte-4-you.com/
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

37 − = 34