TURYN: dyżur konsularny 12 stycznia 2022 r.

Informujemy, że Konsul będzie przyjmował interesantów w siedzibie konsula honorowego przy Via Madama Cristina 142, 10126 Torino.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 29.12.2021 od godz. 10.30 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie  www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Mediolan, następnie w menu po lewej stronie w polu „wizyta w konsulacie” wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację – Turyn, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty – 12.01.2022 r. i godzinę spotkania spośród dostępnych.

Przed zapisaniem się na wizytę bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami konsularnymi dot. Państwa sprawy i przygotowanie wszystkich wymaganych dokumentów.

Osoby zainteresowane odbiorem w czasie dyżuru swoich gotowych paszportów proszone są o przesłanie w tej sprawie wiadomości na adres sekretariatu konsulatu: [email protected] do 10.01.2022 r. W przypadku odbioru dokumentów nie trzeba zapisywać się poprzez e-konsulat.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 5 = 1