Bolonia: Wyjazdowy dyżur konsularny 22.03

22.03 w Bolonii odbędzie się wyjazdowy dyżur konsularny.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 08.03.2023 od godz. 10.00 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Mediolan, następnie w menu po lewej stronie w polu „wizyta w konsulacie” wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację – Bolonia, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty – 22.04.2023 i godzinę spotkania spośród dostępnych.  

Przed zapisaniem się na wizytę bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami konsularnymi dot. Państwa sprawy i przygotowanie wszystkich wymaganych dokumentów (wymienione w zakładce Informacje konsularne przy poszczególnych rodzajach spraw).

Osoby zainteresowane odbiorem w czasie dyżuru swoich gotowych paszportów proszone są o przesłanie w tej sprawie wiadomości na adres sekretariatu Konsulatu Generalnego RP w Mediolanie [email protected].W przypadku odbioru dokumentów nie trzeba zapisywać się poprzez e-konsulat.​​​​​​ Konsul będzie przyjmował interesantów w siedzibie konsula honorowego przy Via del Pratello 21.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *