Bari: Wyjazdowy dyżur konsularny 19.10

19.10.2023 r. w Ankonie odbędzie się wyjazdowy dyżur konsularny.

Konsul będzie przyjmował interesantów w budynku biurowym Mullum Business Center przy Corso Vittorio Emanuele 30.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 05.10.2023 od godz. 10.00 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Rzym, następnie w menu po lewej stronie w polu „wizyta w konsulacie” wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację – Bari, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty – 19.10.2023 i godzinę spotkania spośród dostępnych.

Przed zapisaniem się na wizytę bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami konsularnymi dot. Państwa sprawy i przygotowanie wszystkich wymaganych dokumentów.

Zwracamy szczególną uwagę na fakt, że TYLKO WŁAŚCIWIE WYKONANE FOTOGRAFIE BĘDĄ PRZYMOWANENie ma możliwości późniejszej wymiany lub dosyłania zdjęcia. W związku z tym przybycie na dyżur z niewłaściwie wykonanym zdjęciem, oznacza brak możliwości złożenia wniosku . Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat sposobu wykonania zdjęcia: Zdjęcie do dowodu lub paszportu – informacje – Gov.pl – Portal Gov.pl (www.gov.pl) .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *