Szkolenie „Cyfrowy autyzm” u dzieci 

Poniżej zaproszenie na szkolenie „Cyfrowy autyzm” u dzieci” które odbędzie się w dniu 9 maja 2024 o godz.: 20:00 w formule on-line.

.

.

Program szkolenia/Opis szkolenia:

Czy wiesz, że ograniczenie relacji z innymi ludźmi, drażliwość, agresja, opóźnienie rozwoju psychicznego – to główne objawy autyzmu cyfrowego? Przyczyny tego zaburzenia są jednak zupełnie inne niż spektrum autyzmu, który jest powszechnie znany.

Czym zatem jest autyzm cyfrowy (wtórny)? Jakie negatywne konsekwencje niesie wczesna i nadmierna ekspozycja ekranu? Czy dzieci XXI wieku naprawdę narażone są na „autyzm z powodu ekranów”?

Szkolenie poprowadzi dr MARTA KOPLEJEWSKA magister fizyki, doktor nauk społecznych z dyscypliny pedagogika. Posiada bogate doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno – wychowawczej, a także szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia dokumentacji dotyczącej organizacji procesu edukacyjnego. Jest nauczycielem dyplomowanym, egzaminatorem z fizyki, rzeczoznawcą podręczników z fizyki, ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy. Adiunkt w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Była prodziekan w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie. Przez 13 lat związana z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, gdzie pracowała z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Wieloletni pedagog prowadzący zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *