Gdzie znaleźć polskie sklepy

Napisał do nas Alessandro z prośbą o informacje dotyczące aktualnie działających sklepów polskich na terenie Włoch. 

Jak pisze, większość adresów podanych w internecie jest już nieaktualnych, wiele  sklepów niestety zamknęło już swoją działalność.

Prosimy więc naszych czytelników o pomoc w uaktualnieniu listy polskich sklepów i punktów gastronomicznych nadal czynnych w waszych prowincjach i miastach.

Czekamy na wasze sygnały, będziemy wdzięczni za każdą informację.

Sklep polski Aga – fot. facebook

Cytujemy komentarze naszych czytelników na Facebook:

– W Rzymie juz chyba od roku zamkniety jest sklep niedaleko Watykanu, natomiast funkcjonuje ten naprzeciw stacji Tiburtina.

– w Neapolu na Placu Garibaldiego.
11 thoughts on “Gdzie znaleźć polskie sklepy

 1. Alicja z Casale Monferrato(AL)

  Witajcie w Lombardii byl w Mediolanie polski sklep o nazwie Polandia ale nie jest juz czynny. Strony internetowej nie ma a i jak bylam niedaleo ostatnio to byla kartka „Affitasi negozio” i szyldu nie bylo. Byl tez jeden sklep w Vigevano ale nie moge powiedziec nic na pewno. Dam znac jak sprawdze.

  Reply
 2. Alicja z Casale Monferrato(AL)

  Witajcie w Lombardii byl w Mediolanie polski sklep o nazwie Polandia ale nie jest juz czynny. Strony internetowej nie ma a i jak bylam niedaleko ostatnio to byla kartka „Affitasi negozio” i szyldu nie bylo. Byl tez jeden sklep w Vigevano ale nie moge powiedziec nic na pewno. Dam znac jak sprawdze.

  Reply
 3. Magda

  W Boloni na via Mazzini 113/E jest sklep rumuński z mnóstwem artykułów z Polski, z Litwy, Ukrainy, Rosji.

  Reply
 4. Magda

  Nie wiem czy moge tu napisac, ale ja i moi wloscy znajomi czesto kupujemy w poslkim sklepie online, ktory wysyla do Wloch i cena za przesylke wcale nie jest taka wysoka bo do 10 kg placi sie 63 PLN, a przesylka 10-20kg kosztuje cos kolo 80 PLN… sklep to dodomku.pl.
  Paczki przychodza w ciagu 3 dni.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 78 = 79