Wośp we Włoszech 2014

Juz niebawem odbedzie sie trzecia edycja Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy we Wloszech. 12 stycznia 2014 roku Final odbedzie sie w Rzymie.

latarnia_fale_temat_finalu

Oto co powiedzial nam szef Wosp we Wloszech, pan Robert Malecki:

12 stycznia przewidujemy, że tysiące Polaków mieszkających na stałe we Włoszech wezmie udział jak co roku w tej fantastycznej imprezie charytatywnej.
Mamy wielu polskich artystów takich jak TRUBADURZY, Paweł Zawierka, Kordian Kacperski , Michał Masłoń, Edyta Kamińska , Grzegorz Bieda Stabach i inni którzy zagrają i zaśpiewają na Włoskim Finale, wiele sławnych osobistości takich jak Robert Kubica i inni będzie naprawdę fantastycznie.
Finał będzie nagrywany przez TVP i najprawdopodobniej w jego trakcie  odbędzie się połączenie na żywo z Jurkiem Owsiakiem.

Poszukujemy wolontariuszy na terenie calych Wloszech.

WOLON
Kazdy moze nim zostac.

 

Kontakt do mnie:

Robert Malecki, email: [email protected]

telefon: +39 349 07 01 936

facebook: Wosp we Wloszech

 

Oprocz wolontariuszy poszukujemy rowniez firm, ktore chciałyby zostać sponsorem tej imprezy. Chodzi o darmowy przelot artystów z Rzeszowa do Rzymu i z powrotem . W zamian za  pomoc logo firmy zostanie umieszczone jako Oficjalny Sponsor na wszystkich ulotkach reklamujących Finał przed 12 stycznia 2014, na plakatach i na banerach w trakcie Finałowego koncertu. Do sponsorowania zachecam rowniez osoby prywatne. Kazda pomoc bedzie mile widziana.
Czasu pozostaje juz coraz mniej dlatego prosilbym o rozpowszechnienie informacji, a firmy i wszystkich chetnych do pomocy o decyzje oraz odpowiedz .

Robert Jan Małecki
Szef Sztabu WOŚP we Włoszech

 

Redakcja Polakow we Wloszech pragnie dodac, ze nasz portal zostal patronem medialnym Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy we Wloszech. O wszelkich nowosciach, ifnormacjach zwiazanych z finalem bedziemy pisac na biezaco.

motyl_agnieszki_kwadrat_z_adresem_internetowym

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *