Zajęcia po polsku dla przedszkolaków w Mediolanie

 

 

Związek Polaków w Mediolanie serdecznie zaprasza 25 stycznia 2014r. (sobota) o godz. 16.00 na pierwsze z długo wyczekiwanych zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Spotkanie odbędzie się w lokalu CRAL Altro Mondo przy Via Bezzecca 24 w Mediolanie.

Mamy głęboką nadzieję, iż te nasze pierwsze sobotnie warsztaty plastyczne dadzą dobry początek kolejnym comiesięcznym spotkaniom z udziałem najmłodszych.

Naszym pragnieniem jest, by pierwsze zajęcia miały charakter wysoce kreatywny. Wykorzystując twórczy potencjał oraz wyobraźnię naszych dzieci chcemy pomóc naszym milusińskim w przygotowaniu ozdobnych kartek dla naszych Kochanych Babć i Dziadków, którzy w tym miesiącu obchodzą swoje święto.

Podczas zajęć dzieci zapoznają się z nowymi formami zabawy przy wykorzystaniu bardzo ciekawych materiałów plastycznych, które zapewnią im ogromną frajdę. Nie zabraknie też wierszyków, zagadek i innych atrakcji. Będzie radośnie, żywiołowo, a przede wszystkim… po polsku. Nie ukrywamy, iż liczymy na aktywny udział rodziców naszych milusińskich w prowadzonych warsztatach. Podzielcie się Państwo tą informacją z Waszymi przyjaciółmi bądź znajomymi, których dzieci mogłyby uczestniczyć w prowadzonych zajęciach.

Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa dziecka w zajęciach do dnia 24 stycznia br. włącznie na podany adres mailowy [email protected] bądź telefonicznie 346 2880901 (Monika Bodys-Aloisio). Dokonując zgłoszenia należy podać imię i nazwisko dziecka oraz wiek.

Udział dziecka w zajęciach związany jest z wniesieniem symbolicznej opłaty w kwocie 5 euro. Jeśli w spotkaniu uczestniczy więcej dzieci z tej samej rodziny za każde kolejne dziecko należy wnieść opłatę w kwocie 3 euro. W cenę opłaty wliczone są koszty materiałów edukacyjnych, z których dzieci będą korzystać oraz pyszny sok.

tekst: Monika Bodys-Aloisio 

milano
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *