Wiosenne zajęcia dla przedszkolaków w Mediolanie

Redakcja dziekuje pani Monice Bodys Aloisio za przekazanie informacji dotyczacej wspanialej inicjatywy:

Z wielką radością zapraszamy dzieci oraz ich rodziców na comiesięczne zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków. Mamy nadzieję, iż wiosenno-świąteczna atmosfera pobudzi wyobraźnię i kreatywność naszych najmłodszych. Naszym zamiarem jest, by dwa najbliższe spotkania miały charakter warsztatów plastycznych z wykorzystaniem bardzo ciekawych materiałów. Jak zawsze nie zabraknie zagadek, wierszyków i innych atrakcji. A oto terminy naszych najbliższych spotkań:

 

22.03.2014r. – KUKIEŁKOWY ZAWRÓT GŁOWY

 

Jak zrobić kukiełkę świetnie się przy tym bawiąc? A może pokusić się o wykonanie razem z dziećmi domowego teatrzyku? Nasze marcowe zajęcia edukacyjne mogą nam w tym pomóc i zachęcić do indywidualnej pracy z naszymi pociechami w naszych rodzinach.

 

12.04.2014r. – WIELKANOCNY ZAJĄCZEK

Święta już za pasem. Czas pomyśleć o wielkanocnych dekoracjach na świąteczny stół. Przygotowaniu ozdób wielkanocnych chcemy poświęcić nasze kwietniowe spotkanie. Mamy nadzieję, iż polskie tradycje wielkanocne zaciekawią naszych najmłodszych.

 

Spotkania odbędą się w lokalu CRAL Altro Mondo przy Via Bezzecca 24 w Mediolanie o godz. 16.30. Więcej informacji już wkrótce na stronie internetowej ZPwM oraz Facebooku

Nie może WAS zabraknąć. Czekamy na WAS!

Z wiosennymi pozdrowieniami,

Monika Bodys-Aloisio

Szczegóły pod numerem telefonu – 346 2880901 (Monika Bodys-Aloisio).

motyl_agnieszki_kwadrat_z_adresem_internetowym

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *