Zaginieni we Włoszech

Ponizej przedstawiamy liste Polakow, ktorzy zagineli we Wloszech:

Grażynę Kołodziejczyk

Grażynę Kołodziejczyk

Grazyna Kolodziejczyk:

 

W kwietniu 2012 r. w Bergamo (Włochy) zaginęła Grażyna Kołodziejczyk. Ma 44 lata, 160 cm wzrostu i brązowe oczy.

Ktokolwiek widział Grażynę Kołodziejczyk lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Andrzej Pizon

Andrzej Pizon

Andrzej Bogdan Pizon:

 

1 marca 2012 r. w mieście Capua (Włochy) zaginął Andrzej Pizon. W dniu zaginięcia miał 45 lat. Ma 168 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest blizna pod wargą po lewej stronie.

Ktokolwiek widział Andrzeja Pizona lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

 

Krzysztof Marian Łukasik

Krzysztof Marian Łukasik

 

Krzysztof Lukasik:

 

28 lutego 2012 r. w Rzymie (Włochy) zaginął Krzysztof Marian Łukasik. Ma 49 lat, 175 cm wzrostu i szare oczy.

Ktokolwiek widział Krzysztofa Łukasika lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

 

Kiszka Mateusz Dawid

Kiszka Mateusz Dawid

Mateusz Kiszka:

 

1 października 2012 r. w Rzymie(Włochy) zaginął Mateusz Dawid Kiszka. Zaginiony ma 24 lata, 170 cm wzrostu i szare oczy. Znaki szczególne: tatuaż na prawej nodze powyżej kostki, blizny na rękach.

Ktokolwiek widział Mateusza Dawida Kiszkę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

 

Zbigniew Stanisław Rybiński

Zbigniew Stanisław Rybiński

Zbigniew Rybinski:

1 lipca 2010 r., w Katanii (Włochy) zaginął Zbigniew Stanisław Rybiński. Ma 61 lat, 165 cm wzrostu i brązowe oczy.

Ktokolwiek widział Zbigniewa Stanisława Rybińskiego lub ma jakiekolwiek informacje
o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: 48 22 654 70 70.Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected].

Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *