Zaginieni Polacy we Włoszech

Ponizej podajemy liste Polakow zaginionych we Wloszech:

Wiesław Kopeć

Wiesław Kopeć

 

W dniu 31 sierpnia 1996 roku w Ostialido, we Włoszech zaginął Wiesław Kopeć.
Ma 170 cm wzrostu oraz szare oczy. Obecnie ma 54 lata.
Znaki szczególne zaginionego: brodawka przy prawym oku, narostka koło ucha, zmiażdżony palec serdeczny u lewej ręki.

Ktokolwiek widział Wiesława Kopcia lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie
proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym
numerem:+48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Iwona Węgielska

Iwona Węgielska

 

We wrześniu 1998 r. we Włoszech zaginęła Iwona Węgielska. Ma 50 lat, 157 cm wzrostu i zielone oczy.

Ktokolwiek widział Iwonę Węgielską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem 0048 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Iwona Anna Domagała

Iwona Anna Domagała

 

 

9 listopada 2012r. w Pontecanianio Faiano (Włochy) zaginęła Iwona Anna Domagała. Ma 37 lat, 175 cm wzrostu i piwne oczy. Od dnia zaginięcia nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział Iwonę Annę Domagała lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

 

 

1 lipca 2005 roku w miejscowości Mondragone we Włoszech (na północ od Neapolu) zaginął Jacek Wójcik. Mężczyzna ma obecnie 39 lat, 170 cm wzrostu i piwne oczy.

 

 

Stanisław Łyszczyński

Stanisław Łyszczyński

 

 

W dniu 21 stycznia 2011 r. w Mediolanie we Włoszech zaginął Stanisław Łyszczyński. Ma 58 lat, 173 cm wzrostu i szare oczy. Znaki szczególne: tatuaże.

Ktokolwiek widział Stanisława Łyszczyńskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Stanisława Łyszczyńskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *