Zaginieni Polacy we Włoszech

Ponizej przedstawiamy liste Polakow zaginionych we Wloszech:

Andrzej Kurowski

Andrzej Kurowski

W styczniu 2001 r. w Neapolu (Włochy) zaginął Andrzej Kurowski. Ma 37 lat, 180 cm wzrostu i brązowe oczy.
Ktokolwiek widział Andrzeja Kurowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected] Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Andrzej Mazur

Andrzej Mazur

16 listopada 2009 r. w Mysłowicach (Śląskie) zaginął Andrzej Mazur. Ma 46 lat, 175 cm wzrostu i niebieskie oczy. Zaginiony może przebywać w Grecji lub we Włoszech.

Ktokolwiek widział Andrzeja Mazura lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Anna Teresa Mańkowska

Anna Teresa Mańkowska

1 stycznia 2011 r. w Frattamaggiore (Włochy) zaginęła Anna Teresa Mańkowska. Zaginiona ma 49 lat, 163 cm wzrostu i zielone oczy.

Ktokolwiek widział Annę Teresę Mańkowską ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Rafał Piotr Zarzycki

Rafał Piotr Zarzycki

W sierpniu 2006 r. w Rzymie zaginął Rafał Piotr Zarzycki. Obecnie ma 30 lat, 174 cm wzrostu i zielone oczy. Jego znak szczególny to ok. 10 cm blizna wzdłuż lewej ręki.

Ktokolwiek widział Rafała Piotra Zarzyckiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Rafała Piotra Zarzyckiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *