Zaginieni Polacy we Włoszech

Poniżej przedstawiamy listę Polaków zaginionych we Włoszech:

Gieronis Krzysztof

Dnia 28 września 2009 roku w Neapolu zaginął Krzysztof Gieronis. W dniu zaginięcia miał 61 lat, 158 cm wzrostu i niebieskie oczy. Do dnia zaginięcia regularnie kontaktował się z rodziną.

Ktokolwiek widział Krzysztofa Gieronisa  lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Krzysztofa Gieronisa oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Porydzaj Barbara_2

W styczniu 2006 r. we Włoszech zaginęła Barbara Porydzaj. Ma 50 lat, 172 cm wzrostu i piwne oczy. Istnieje prawdopodobieństwo, że zaginiona przebywa na terenie Warszawy.

Ktokolwiek widział Barbarę Porydzaj lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Barbara Porydzaj oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

KamińskiAndrzej_3

24 lipca 2008 r. w miejscowości Isola del Gran Sasso d’Italia (Włochy) zaginął Andrzej Kamiński. Ma 175 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia miał 37 lat. Znaki szczególne: tatuaż na lewym ramieniu oraz jasna plama na lewym kolanie.

Ktokolwiek widział Andrzeja Kamińskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Andrzeja Kamińskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *