Polacy zaginieni we Włoszech

Ponizej publikujemy liste Polakow, ktorzy zagineli we Włoszech:

Dorota Krol

Dorota Krol

1 kwietnia 2004 r. w Neapolu zaginęła Dorota Król. Ma 34 lata, 165 cm wzrostu i niebieskie oczy. Pani Dorota pracowała we Włoszech od kwietnia 2003 r. – do dnia zaginięcia regularnie kontaktowała się z rodziną.

Krzysztof Gieronis

Krzysztof Gieronis

Dnia 28 września 2009 roku w Neapolu zaginął Krzysztof Gieronis. W dniu zaginięcia miał 61 lat, 158 cm wzrostu i niebieskie oczy. Do dnia zaginięcia regularnie kontaktował się z rodziną.

Andrzej Mazur

Andrzej Mazur

16 listopada 2009 r. w Mysłowicach (Śląskie) zaginął Andrzej Mazur. Ma 46 lat, 175 cm wzrostu i niebieskie oczy. Zaginiony może przebywać w Grecji lub we Włoszech.

Iwona Anna Domagała

Iwona Anna Domagała

9 listopada 2012r. w Pontecanianio Faiano (Włochy) zaginęła Iwona Anna Domagała. Ma 37 lat, 175 cm wzrostu i piwne oczy. Od dnia zaginięcia nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział Iwonę Annę Domagała lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Iwony Anny Domagała oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *