Bądź Ambasadorem Polaków we Włoszech

Kochani Czytelnicy
Jest nas coraz więcej, ale może być nas jeszcze Więcej!
Promujmy się wzajemnie, czytajmy i piszmy o sobie.
Dajmy się poznać innym Polakom zamieszkałym we Włoszech, w Polsce i na całym świecie.
We Włoszech jest już nas ponad 100tys., postarajmy się więc zbudować pozytywny wizerunek Polki i Polaka zaczynając od waszej sieci znajomych, przyjaciół, rodziny, którzy są z wami w kontakcie internetowym.
Dzielcie się z nami waszymi sukcesami we Włoszech, waszą kreatywnością, energią, umiejętnościami, projektami, pomysłami na pozytywną emigrację, na ciekawą działalność zawodową, społeczną czy kulturalną. Piszcie o waszych blogach, organizacjach, stowarzyszeniach, szkołach, kółkach zainteresowań…
Im więcej o sobie wiemy i wzajemnie się promujemy tym jesteśmy silniejsi. Im jesteśmy silniejsi tym więcej wpływu mamy na to co się dzieje wokół nas. Pokażmy włoskim i światowym mediom jak jest nas dużo we Włoszech, co ciekawego robimy i jacy jesteśmy silni.
Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma instytucjami takimi jak ambasady RP, konsulaty RP, stowarzyszenia polsko-wloskie oraz polskie (np. Itaka). Naszą współpracę chciałybyśmy również poszerzyć o kontakty z osobami prywatnymi. Mamy już korespondentów w kilku włoskich regionach. To dzięki nim możemy przekazywać wam informacje z Lombardii, Ligurii, Toskanii, Sardynii… Chcemy dotrzeć do pozostałych regionów tak, by Polacy mieszkający w całych Włoszech mogli mieć łatwy dostęp do informacji.
Dziękujemy, że jesteście z nami. Linkujcie nasze wiadomości, klikajcie na „lubię to”, informujcie waszych znajomych o stronie https://polacywewloszech.com/. Dzięki temu wielu naszych rodaków będzie wiedziało o różnych wydarzeniach, wiadomościach dotyczących spraw polsko-włoskich.
Nie tylko oficjalne instytucje państwowe, ale każdy (Ty też!) może być Ambasadorem Polaków we Włoszech. Czekamy na was!

Redakcja portalu Polacy we Wloszech

polacy_we_wloszech_logo
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *