Poszukiwani tłumacze do stałej współpracy w Turynie

Do naszej Redakcji napisała pani Monika Płaczek z firmy RIMSA Plus z propozycją pracy w Turynie dla osób dobrze znających język włoski:

„poszukuję osób chętnych do pracy znających język włoski. Jesteśmy firma montażową z Piekar Śląskich w Polsce. Poszukujemy tłumacza języka włoskiego do stałej współpracy na terenie fabryki samochodowej Fiat w Turynie oraz Fiat w Cassino. (2 osoby w sumie)

Praca polegałaby na wykonywaniu tłumaczeń pisemnych, ustnych, współpracy z kierownikiem polsko i włoskojęzycznym, udziale w spotkaniach biznesowych, negocjacjach na budowie, praca wiąże się z pobytem na budowie we Włoszech od dnia 26.01 (Turyn) 02.02 (Cassino) zakończenie: koniec Marca 2015 Turyn, koniec października 2015 (możliwość przedłużenia).

Zleceniodawca zapewnia: przejazd, zakwaterowanie, dojazd na i z miejsca pracy do mieszkania, załatwienie wszelkich formalności związanych z dokumentami ubezpieczeniowymi, wym. A1 i EKUZ. Wynagrodzenie na podstawie zawartej Umowy o prace w wysokości 1500 eur netto/ miesiąc.

Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany bardzo proszę o przesyłanie swoich ofert na adres mailowy [email protected], kontakt telefoniczny 605-124-324, Serdecznie zapraszam!”

polacy_we_wloszech_logo
4 thoughts on “Poszukiwani tłumacze do stałej współpracy w Turynie

 1. Monika Płaczek

  Dzień dobry, Bardzo dziękuję za pomoc. Informuję, że do pracy w Cassino znaleźliśmy już tłumacza. Oferta dotycząca Fiata Turyn jest ciągle aktualna!

  Reply
 2. Monika Płaczek

  Kolejna aktualizacja: bardzo dziękujemy za liczne maile.
  Dzisiaj podjęliśmy decyzję dotyczącą tłumacza, właściwie pani tłumacz, którą „znaleźliśmy” dzięki Państwa pomocy. Tym samym mamy już obu tłumaczy i ogłoszenie jest nieaktualne. Z poważaniem
  Monika Płaczek

  Reply
 3. Albina

  Szukam pracy Torino szum pracy na godziny lub na zastępstwo każdej pracy się podejmę nawet na godziny jestem osobą która nie pali nie pije bez nałogów na stałe w Torino mam doświadczenie w pracy przy starszych osobach pracowałam przy parze i też osobno przy dzieciach też szukam ogulnie tylko w Torino też szukam mieszkania w Torino lub kawalerki na stałe lub czas nie określony może być spu lokator lokatorka proszę o kontakt telefoniczny +48 728-482-536

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *