Fundacja Polskie Forum Migracyjne

Fundacja Polskie Forum Migracyjne rozpoczęła realizację projektu skierowanego do rodzin, które są rozdzielone ze względu na wyjazd jednego lub dwojga rodziców na emigrację.
ob3
Oferowane sa konsultacje online z doświadczonymi psycholożkami, ktore pomogą uporządkować relację z dzieckiem, spróbują znaleźć rozwiązanie na kłopoty w szkole dziecka. Proponuja także bazę wiedzy niezbędnej do zaplanowania swojego wyjazdu z Polski, z uszanowaniem wszystkich praw dziecka.
rodzicebezgranic.pl_cz1
wyjechali_1_polacy_we_Wloszechwyjechali_2_polacy_we_Wloszech
Zrodlo: Iwona Bigos – Stowarzyszenie Le Rondini2 thoughts on “Fundacja Polskie Forum Migracyjne

 1. Gordaancilk

  Ida wybory 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  Reply
 2. Olga

  Nazywam się Olga
  Przyjechałam niedawno do włoszech,mieszkam z włoską rodziną,nie znam jeszcze jezyka,chociaż powoli sie uczę to glównie językiem angielskim się posługuje,koniecznie potrzebuje pracy.
  Umiem wiele rzeczy,poprzednio pracowałam w sklepie,przy sprzątaniu, przy wykończeniach wnętrz,jestem energiczną młodą osobą,kontaktową i szybko się uczę. Mieszkam w okolicy Pescary,dokładnie w Chieti Scalo.
  Była bym bardzo wdzięczna za każdą pomoc w znalezieniu pracy,jeśli ktoś posiada jakieś informacje lub potrzebuje kogoś do pomocy, bardzo pilnie proszę o jaki kolwiek kontakt, lub namiar na osobę z którą się kontaktować. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich polaków i nie tylko. Olga

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *