Zaginieni we Włoszech – maj

Węgielska Iwona

We wrześniu 1998 r. we Włoszech zaginęła Iwona Węgielska. Ma 51 lat, 157 cm wzrostu i zielone oczy.

Ktokolwiek widział Iwonę Węgielską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem 0048 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Iwony Węgielskich oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Sikora Łukasz

Sikora Łukasz

Sikora Łukasz

1 sierpnia 2014 r. Rzymie (Włochy) zaginął Łukasz Sikora. Zaginiony ma 32 lata, 175 cm wzrostu i zielone oczy.

Ktokolwiek widział Łukasza Sikorę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcie Łukasza Sikory oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Rafal Zarzycki

Rafal Zarzycki

Zarzycki Rafał Piotr

W sierpniu 2006 r. w Rzymie zaginął Rafał Piotr Zarzycki. Obecnie ma 32 lata, 174 cm wzrostu i zielone oczy. Jego znak szczególny to ok. 10 cm blizna wzdłuż lewej ręki.

Ktokolwiek widział Rafała Piotra Zarzyckiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję. Zdjęcia Rafała Piotra Zarzyckiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Mańka - Kuśnierz Diana

Mańka – Kuśnierz Diana

Mańka-Kuśmierz Diana

W 2006 roku w Santa-Alesia ( Sycylia) zaginęła Diana Mańka-Kuśmierz. Ma 34 lata, 176 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znak szczególny 2 cm blizna na prawym kolanie.

Ktokolwiek widział Dianę Mańkę-Kuśmierz lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Diany Mańki-Kuśmierz oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 2 =