Projekt „Promocja młodego toruńskiego autora”

12 stycznia 2015 Mikołaj Wyrzykowski otrzymał Stypendium Miasta Torunia w dziedzinie kultury na realizację projektu pt. „Promocja młodego toruńskiego autora na rynku anglojęzycznym” (informacje dostępne sa tutaj).

Zdjecie pochodzi ze strony: https://kudlaczewpodrozy.pl

Zdjecie pochodzi ze strony: https://kudlaczewpodrozy.pl

Mikołaj jest autorem czterech książek
Opowieści z Sosnowego Lasu” (2012) książka wydana w języku polskim
Kudłacze w podróży. Włochy na trzy collie„(2013) książka wydana w języku polskim , o której pisałam już wcześniej (prosze kliknac tutaj)
Zrządzenie losu” (2015) książka wydana w języku polskim i angielskim
Wspomnienie chwili obecnej” (2015) książka wydana w języku polskim i angielskim

WP_20150514_005-1

Młody autor ,Mikołaj Wyrzykowski szuka mediów do promocji – portali, radia, blogerow recenzenckich, dziennikarzy – którzy byliby zainteresowani książkami Mikołaja, chcieli coś napisać, zrobić wywiad, opublikować  fragment książki, wiersza, zorganizować spotkanie  o książkach, podróżach. Mikołaj rozmawia i pisze biegle w trzech językach polski, angielski i francuski. Wszystkie teksty zostaną przetłumaczone na język angielski i umieszczane na dwóch stronach Mikołaja www.mikolajwyrzykowski.pl oraz na www.kudlaczewpodrozy.pl

DSC_3781-1

Mikołaj Wyrzykowski: uczeń II klasy liceum, rozmawia w języku polskim, francuskim i angielskim, jego pasją jest pisanie, ale także muzyka, gra na gitarze i pianinie. Ukończył Międzyszkolne Warsztaty Dziennikarskie oraz Studium Reportaży w Bydgoszczy. Autor publikacji prasowych, dziennikarz toruńskiej edycji katolickiego tygodnika „Niedziela”. Napisał cztery książki: „Opowieści z Sosnowego Lasu”, „Kudłacze w Podróży: Włochy na trzy collie”, „Zrządzenie losu” powieść o bardziej i mniej przypadkowych przypadkach podczas podróży do Francji, wydaną w języku polskim i angielskim oraz „Wspomnienie chwili obecnej”, tomik poezji dostępny również w wersji polskiej oraz angielskiej.

Stypendysta Miasta Torunia w dziedzinie kultury oraz stypendysta Fundacji Pasjopolis. Dotychczas zrealizował projekty: „Kudłacze w Podróży w Radio Kielce (2013)” „Francja z Pasją ( 2014)” oraz „Szlakiem św. Jakuba- Camino Polaco ( 2015)”, z którego relacje będą ukazywały się w prasie.
Z Mikołajem można kontaktować się mailowo:

[email protected]
www.kudlaczewpodrozy.pl
www.mikolajwyrzykowski.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *