„Wiedziałam, że tak będzie” Kasi Pisarskiej

Czy można wygrać szczęście na loterii? Kasia Pisarska zna odpowiedź na to pytanie!

Wiedziałam, że tak będzie” to powieść, która uwiedzie czytelniczki. Jej autorką jest wschodząca gwiazda kobiecej literatury – Kasia Pisarska, która wie, jak rozbawić, pocieszyć i wzruszyć Polki. Przypomina też, że pieniądze szczęścia nie dają, ale wciągająca książka – owszem! Premiera już 18 listopada.

Wiedzialam_ze_tak_bedzie_pisarska_polacy_we_Wloszech

Wiedziałam, że tak będzie” to książka napisana z lekkością, poczuciem humoru i mądrością. A jeżeli do tego dodamy włoskie krajobrazy i wiarę w spełnienie marzeń, otrzymujemy opowieść doskonałą. Kasia Pisarska to autorka, której nazwisko warto zapamiętać – jeszcze niejednym nas zaskoczy.
Magdalena Kordel, autorka sagi „Malownicze”


Miliony wygrane na loterii wydają się lekarstwem na szarą codzienność, ale Laurę fortuna dopadła na życiowym zakręcie. Poprowadzi ją prosto do słonecznej Italii, gdzie życie wydaje się prostsze, a mężczyźni przystojniejsi.


Kiedy przyjaciółka Laury oznajmia, że znowu ma kłopoty, ta nie przypuszcza, że tym razem chodzi o 17 milionów euro wygranej w loterii. Co dwie dorosłe kobiety zrobią z taką fortuną? To proste – postarają się odnaleźć szczęście, które zgubiły dawno temu w codziennym pędzie.

W sztuce dolce vita Włosi nie mają sobie równych i to właśnie w Italii bohaterki postanawiają zrobić pożytek z niespodziewanej wygranej. Czego zapragną kiedy stać je na wszystko? Laura musi odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę jest dla niej najcenniejsze, i dokonać właściwego wyboru. W chwili próby może liczyć na wsparcie przyjaciółki i prawdziwej włoskiej rodziny. Nagroda, która na nią czeka, nie ma nic wspólnego z liczbą zer na koncie.

Wiedziałam, że tak będzie” to powieść napisana z humorem w stylu Bridget Jones, z emocjami znanymi z kart powieści Katarzyny Grocholi, doprawiona dużą dawką radości. Powieść Kasi Pisarskiej spodoba się wszystkim, którzy pokochali książki Marleny de Blasi i tęsknią za włoskim słońcem.


Kasia Pisarska debiutuje w roli pisarki z gatunku feel good, choć w zarażaniu optymizmem ma już wieloletnie doświadczenie – dzieli się z innymi miłością do zwierząt, podróży i gotowania. Jej życie zmieniło się dekadę temu, kiedy adoptowała pierwszego czworonoga. Jest autorką programów telewizyjnych, zajmuje się promocją adopcji psów, jest inicjatorką wielu akcji społecznych.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *