Horoskop dla Lwa

W tym znaku skupiają się silne cechy psychiki ludzkiej. Silna wola, odwaga, energia, umiejętność wykorzystywania własnych talentów i możliwości, przedsiębiorczość i jasna świadomość wytyczonych celów. Siłą napędową działań Lwa jest ambicja będącą wynikiem autokreacji, wielkiego poczucia własnej wartości, co stymuluje próżność i wewnętrzną potrzebę imponowania innym.

Lew pozbawiony możliwości imponowania staje się nieszcześliwy i zgorzkniały. Ponieważ wie o tym, więc w sytuacjach kiedy to jest konieczne będzie tytanem pracy. Dla uzyskania koniecznego wsparcia dla swoich celów, czasami może być skłonny do utylizowania oporów moralnych. Nieprzezwyciężona chęć dominowania może być największym niebezpieczenstwem Lwa.

Może być przyczyną przegranej w walce o cele nierealne, a także powodem mnożenia się licznych wrogów działających najczęściej z zawiści. Pani Lew chętnie romansuje, ale w okazywaniu uczuć jest raczej wstrzemięźliwa. Adoratorzy dodają jej prestiżu i poczucia zadowolenia z siebie. Zawsze będzie dbać o swój wygląd. Pan Lew jest bardzo wrażliwy na uroki pięknych kobiet. W miłości jest namiętny i niestały.

Horoskop wziet z kalendarza Avanti.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *