Prośba o pomoc dla uczestników Złombolu przejeżdżajacych przez Włochy

Nasza Redakcja otrzymała dziś apel o pomoc dla uczestników powracających ze Złombolu 2016 – największego w Europie charytatywnego rajdu złomowanych samochodów.

W tym roku trasa rajdu przebiegała z Wrocławia przez całe Włochy aż do Tunezji na dystansie ponad 3 tysięcy km. Więcej informacji na stronie: www.zuk-kazik.pl/zlombol-2016-wlochy-palermo/.

Dziś otrzymaliśmy prośbę o pomoc dla ekipy, która w powrotnej drodze utknęła w okolicach Bolonii:

„Dzień Dobry! Nasi przyjaciele mają kłopoty we Włoszech. Jechali na Złombol i w drodze powrotnej zatarł się im silnik. Teraz czekają na części które wyruszają do nich lada chwila. Może udostępnilibyście tą informację na profilu Polacy we Włoszech? Różnie bywa , a wizyta rodaków na pewno podniesie ich na duchu. 

Stoją w okolicach Bolonii… Z poważaniem Robert Matkowski – Stowarzyszenie Baza PCT Więcej : https://www.facebook.com/bazapct/posts/1322397727794304

„Dobra kochani! Jest właśnie kilka minut po północy a sprawa nowego „serca” dla żuka który utknął w okolicach Bolonii wydaje się być przesądzona … pozytywnie ! 🙂 Jutro mechaniczni „transplantolodzy” – specjaliści z pewnego warsztatu- delikatnie wyjmą silnik z „dawcy” jakim okazał się podobny żuk – po czym wstawią go do tkz. „ERKI”, która dowiezie nowe serce na miejsce. Liczymy na wolny lewy pas na autostradach oraz zielone światła na skrzyżowaniach 😉 Liczymy na to, że cała operacje uda się zarejestrować aby posłużyła ona jako przykład następnym pokoleniom złombolowców – że nigdy nie należy się poddawać, i że: „Tylko cieniasy wracają na lawecie” 😛 Natomiast jeżeli ktoś byłby w pobliżu Bolonii i chciałby podrzucić kilka kawałków pizzy i zamienić z naszą załogą kilka zdań po polsku – podajemy tel. Jacek 665050663 Polacy z Italii mile widziani 😉 Ale i tak ZŁOMBOL nadal jest git!”

 .
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *