Rzymskie Kolędowanie

W sobotę 10 grudnia 2016 roku, Stowarzyszenia Kulturalne Mojabancarella i Videopyja zapraszają na RZYMSKIE KOLĘDOWANIE, koncert kolęd, który odbędzie się o godz. 20.00, w Kościele Santa Maria della Consolazione – Piazza della Consolazione – Rzym.

plakat_koncert_rzym_polacy_we_wloszech

Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem odjęło Duszpasterstwo Polaków w Rzymie oraz Wydział Konsularny przy Ambasadzie RP w Rzymie, natomiast patronat medialny objął dwutygodnik Nasz Świat.

RZYMSKIE KOLĘDOWANIE to koncerty kolęd, które mają na celu podzielenie się radosną nowiną Narodzenia Pańskiego nie tylko z naszymi rodakami ale również z naszymi przyjaciółmi z innych krajów. W zeszłym roku mieliśmy okazję gościć CHÓR POLIFONICZNY przy kościele San Giovanni Battista de Rossi natomiast w tym roku będziemy mogli posłuchać rumuńskich kolęd w wykonaniu chóru ARPEGGIO & ROUA oraz kolęd białoruskich w wykonaniu ANNY PYCH.

Polskie kolędy zaśpiewają dla nas SCHOLA MŁODZIEŻOWA przy Kościele św. Stanisława w Rzymie pod dyrekcją Siostry Martyny, chór GAUDIUM POLONIAE przy Kościele św. Stanisława w Rzymie pod dyrekcją Siostry Martyny, TRIO – Ewa Nytko, Piotrek Kołtunowicz i Jacek Pydyn.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy ponieważ,

Gdy kolęda do drzwi puka

To na pewno Ciebie szuka,

Gdyż chce z Tobą kolędować

Wspólnie z nami się radować.” J.P.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *