Igor D’Autorio – czteroletni Mistrz Włoch w Karate

Czteroletni IGOR D’AUTORIO, uczęszczający na zajęcia POLSKIEJ LUDOTEKI W ASCOLI PICENO został MISTRZEM  WŁOCH w kategorii CSEN Karate (rocznik 2009-2011).
Zawody (Campionato Nazionale) odbyły się w miejscowości Fidenza 26-27 listopada 2016. Nasz Mały Mistrz będzie cieszył się tytułem przez cały rok. Na zawodach w Fidenza zdobył on bowiem trzy medale: złoto w kategorii Kata, złoto w kategorii Percorso i srebro w kategorii Palloncino.
Pomimo swoich zaledwie 4 lat IGOR wygrał także TROFEO SOLIDARIETA’ ( zawody charytatywne dla osob poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi) ktore odbyły się niedawno w Peskarze (Abruzzo) jak i złoty medal w Rzymie na zawodach GARA PICCOLI CAMPIONI. swoje sukcesy Igor zawdzięcza ciężkim treningom w sekcji sportowej A.S.D. MASTER KARATE w Offida i swojemu trenerowi maestro Graziano Ciotti 7 dan.
Czasami zdaża się że musi pogodzic sport z nauką języka i kultury polskiej w naszej Ludotece, nadrabia jednak szybko wszystkie zaległości ponieważ bardzo dobrze rozmawia w naszym ojczystym języku.
Igor- oby tak dalej!!!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 19 = 20