Pokaz mody VINTAGE podczas wyścigów konnych w Bolonii

Pokaz mody VINTAGE podczas wyścigów konnych.

W poprzednią sobotę, 3 czerwca, miała miejsce 85 rocznica hipodromu Arcoveggio w Bolonii przy ulicy Corticella. Z tej właśnie okazji zorganizowano także pokaz mody vintage oraz wybory Miss „Arcoveggio”. Organizatorka pokazu mody a zarazem właścicielka butiku vintage Sylvia Fini zaprezentowała kolekcję odzieży, butów, kapeluszy i biżuterii ze swojego sklepu, począwszy od lat czterdziestych a kończąc na latach osiemdziesiątych.

Pokaz odbywał się w przerwach pomiędzy wyścigami. Modelki dzielnie znosiły upał ubrane w stylowe i staromodne ubrania i pomimo wiatru kapelusze trzymały się mocno na głowie. Prawdziwy pokaz vintage tak jak z dawnych czasów, także fryzury i makijaż, zostały przygotowane przez profesjonalistów, więc efekt końcowy był naprawdę pasjonujący.

Po pokazie mody jury wyłoniło Miss Arcoveggio – zwyciężyła 20 letnia Greta Gualandi. Podsumowując, była to impresa naprawdę fascynująca, zarówno dla pań jak i panów. Należy także wspomnieć o zwycięzcy w wyścigach konnych – wygrał Enrico Bellei na koniu PANCOTTINA BAR.

Na zakończenie zwycięzca wyścigu, nowo obrana Miss Arcoveggio, organizatorzy i modelki zostali uwiecznieni na pamiątkowym zdjęciu.

Dla zainteresowanych modą vintage podam nastepną datę – 6 lipca 2017 SWING PARTYnotte bianca (biała noc) w Bolonii, via d’Azeglio od 19.30 do 24,00. Jest możliwość uczestniczenia jako modelka, warunek: rozmiar 42 UE, chętnych proszę o kontakt do mnie:

Korespondencja z Bolonii: Aneta Malinowska,  autorka strony Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura

ALL RIGHT RESERVED
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.