Najpiękniejszy Tatuś i Najpiękniejsza Mama Włoch 2017

Najpiękniejszy Tatuś Włoch 2017  pochodzi z Velletri, ma 32 lata, 173 cm wzrostu, waży 76 kg.  Simone Cugini, przedsiębiorca, i tatuś 3 córek, otrzymał tytuł  Babbo più bello d’Italia 2017 na 23 konkursie,  który odbył się 15 lipca w Musile di Piave (Venezia).

Konkurenci musieli wykazać się nie tylko urodą i sympatią, ale także zaprezentować różne praktyczne umiejętności, w tym taniec, śpiew, sport, poezja i gotowanie.

Konkurs Najpiękniejszy Tatuś Włoch należy do serii innych krajowych konkursów, takich jak  Miss Mamma Italiana, Miss Suocera (Teściowa), Miss Nonna (Babcia) i Super Coppia d’Italia (Super Para Włoch).

Tegoroczny finałowy konkurs Miss Mamma Italiana 2017 w Folgaria (Trento), który odbył się w czerwcu zwyciężyła Tjasa Giorgia Granata z Jesolo. Tutaj rónież konkurentki musiały wykazać się urodą i sympatią, oraz umiejętnościami w śpiewie, tańcu, sporcie a także kreatywności.

.

.

A w niedzielę wieczorem 23 lipca w Terra del Sole (Forli-Cesena) odbędzie się kolejny konkurs Miss Nonna 2017. Trzymamy kciuki za wszystkie startujące w nim babcie!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 4