SMART – czyli jak szybko i tanio naprawić samochód

Naprawy typu SMART znacząco skracają czas naprawy samochodu. W technologii tej naprawiane są uszkodzenia na niewielkich powierzchniach np. szyb, karoserii, felg czy szyb. Co bardzo ważne, naprawa małych powierzchni umożliwia nam zachowanie oryginalności elementów pojazdu. Dzięki braku konieczności wymiany całych elementów, koszta takich usług są znacznie niższe.

 

 

Metoda SMART zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej w krótkim czasie możemy usunąć wgniecenia w karoserii, rysy, a nawet dziury w tapicerce foteli czy drzwi. Jeśli nie chcecie z powodu niewielkiego uszkodzenia, które powstało z waszej lub nie winy, tracić czasu, pieniędzy a co najważniejsze zniżek ubezpieczeniowych, to SMART jest właśnie dla was. Na pewno wielu kierowcom podczas parkowania na zatłoczonym parkingu przed centrum handlowym zdarzyło się zarysować samochód swój lub stojący na sąsiednim miejscu. Zdarzają się również przypadki, w których spod kół auta lub ciężarówki jadącej przed nami wyleci kamień i trafi prosto w naszą przednią szybę. Odpryski takie również można usunąć metodą SMART. Naprawy SMART pozwalają na przywrócenie naprawianym elementom pojazdu dawny wygląd, jak zostało wspomniane na początku tego artykułu, koszta takich napraw są znacznie niższe od napraw tradycyjnych. SMART działa na zasadzie małe uszkodzenie – szybka usługa i niska cena.

 

Jakie zalety mają naprawy SMART i dlaczego są tańsze od tradycyjnych napraw?

 

Naprawy typu SMART w większości przypadków nie wymagają lakierowania całego elementu, a jedynie naprawianego fragmentu. Nie wymagają również wymiany np. całego zderzaka czy drzwi. Nie wymagają demontażu elementów pojazdu, dzięki czemu są szybsze i tańsze, a także umożliwiają użycie mniejszej ilości na przykład lakieru. Zdarzyło wam się kiedyś, że rano zauważyliście na swoim samochodzie rysę? Dzięki naprawom SMART usuniecie ją szybko i tanio. Jeśli szykujemy samochód do sprzedaży, pamiętajmy, że wszelkie widoczne usterki jak rysy czy wgniecenia, a także dziury w tapicerce wypalone na przykład przez żar papierosowy, połamane plastiki wewnątrz, obniżają jego wartość estetyczną i finansową. Dzięki naprawom SMART usuniemy takie niedoskonałości w krótkim czasie i nie zapłacimy za to drakońskich sum. Pamiętajmy jednak, że nawet proste naprawy blacharsko – lakiernicze wymagają trochę więcej czasu i zazwyczaj nie zostaną wykonane „na poczekaniu”. Ilość warsztatów oferujących naprawy SMART w Polsce ciągle rośnie, dzięki szybkim naprawom, niskim cenom są one coraz bardziej popularne. Pamiętajmy, że naprawiając samochód taką metodą, nie tracimy zniżek ubezpieczeniowych, a przy dzisiejszych podwyżkach OC jest to bardzo istotne. Podsumowując, SMART to szybkość usług, rano oddajemy auto do naprawy, a po kilku godzinach jest już gotowe do odbioru. Dużo niższe ceny w stosunku do napraw w tradycyjnych warsztatach; zachowanie oryginalności elementów pojazdu, co ma ogromne znaczenie w przypadku sprzedaży pojazdu. SMART to naprawy na miarę XXI wieku.

 

 

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przy współpracy z firmą fastserv.pl – najlepszym serwisem samochodowym z Poznania, oferującym mechanikę samochodową, lakiernictwo, blacharstwo, SPOT, SMART oraz auto detailing.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *