Rimini: Śledztwo w sprawie pary polskich turystów brutalnie napadniętych na plaży

W nocy z piątku na sobotę para polskich turystów została brutalnie zaatakowana przez 4 napastników na plaży w Miramare (Rimini): mężczyzna został pobity do nieprzytomności a kobieta wielokrotnie zgwałcona, czytaj więcej: Rimini…  

Policja śledcza ustaliła już, że grupa zakapturzonych bandytów szukała najwyraźniej zaczepki, prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu i środków odurzających, uderzyli  26 letniego Polaka butelką i ciężko pobili a następnie pozostawili nieprzytomnego na plaży. Dziewczynę zaciągnęli za rowery wodne i bestialsko gwałcili na zmianę.

Następnie przestępcy przenieśli się na szosę Statale 16 Adriatica, w pobliże znanej dyskoteki w Miramare (Rimini), gdzie zaatakowali, okradli i gwałcili Peruwiańczyka transseksualistę.

Z zeznań ofiar wynika, że prawdopodobnie byli to cudzoziemcy o ciemnej, oliwkowej karnacji, być może pochodzący z północnej Afryki.

Władze miejskie zdefiniowały napastników jako bestie, nieposiadające żadnych oznak człowieczeństwa.  Cała społeczność Rimini jest zbulwersowana i wyraża pełne wsparcie dla polskiej pary, powiedział asesor Rimini, apelując do mieszkańców aby przekazali policji wszelkie możliwe informacje, które pomogłyby w zidentyfikowaniu bandytów.

Komunikat prasowy władz mista Rimini na stronie: www.libertas.sm/rimini/notizie/2017/08/26/coppia-aggredita-in-spiaggia-solidariet-dallamministrazione-comunale-di-rimini.html

Tymczasem przewodniczący stowarzyszenia ratowników, Icaro Vanni, tłumaczy, że właśnie aby zapobiec takim niebezpiecznym sytuacjom, zabrania się wstępu na plażę w godzinach od 1 do 5 w nocy. I są ustawione tablice informujące o tym zakazie. Policja oczywiście systematycznie patroluje teren, ale nie sposób jest skontrolować każde miejsce, bo teren jest ogromny…
One thought on “Rimini: Śledztwo w sprawie pary polskich turystów brutalnie napadniętych na plaży

  1. Polka

    zakaz wchodzenia na plae od 1 do 5…. jasne ! godzina policyjna dla normalnych ludzi a je….ne smoluchy moga robic co chca!!! wywalic dziadostwo tam skad przyszlo uprzednio uciawszy to i owo….

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *