Rimini: brutalny napad na parę polskich turystów – gwałt i pobicie

Rimini: w nocy z piątku na sobotę 26 sierpnia na plaży w Rimini czterech bandytów napadło na parę polskich turystów. Mężczyzna został ciężko pobity, również w głowę i gdy stracił przytomność pozostawiony na ziemi, tymczasem kobieta była kilkakrotnie gwałcona przez czterech napastników, być może cudzoziemców.

Zdarzenie miało miejsce w pobliżu ośrodka plażowego Bagno 130 w Miramare (Rimini). Para Polaków w wieku 26 lat przebywała w Rimini na wakacjach w hotelu przy via Padova. To miał być ich ostatni wieczór na urlopie, wyszli na spacer oddalając się od innych turystów w miejsce mniej oświetlone. Tam właśnie około godziny 4 nad ranem zostali brutalnie napadnięci . Przypadkowy przechodzień zobaczył zakrwawioną parę idącą w szoku na promenadzie nadmorskiej i wezwał policję.

Polska grupa, z którą ofiary przemocy przebywali na wakacjach, opuściła hotel dziś rano, tymczasem para wciąż przebywa w szpitalu. Polskiej parze zapewniono również pomoc psychologiczną.

Policja wszczęła śledztwo z pomocą tłumacza, zarekwirowano nagrania kamer z ośrodka plażowego, badane są także ślady pozostawione na ubraniu kobiety. Przypuszcza się, że napastnicy byli pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Tymczasem władze miasta są oburzone i wzywają mieszkańców do zgłaszania policji wszystkich elementów, które mogłyby pomóc w śledztwie.

.

.
6 thoughts on “Rimini: brutalny napad na parę polskich turystów – gwałt i pobicie

 1. Richard

  Nieoficjalne zrodla rowniez podaly ze malzenstwo oddalilo sie w ustronne miejsce w celu uprawiania publicznego sexu na plazy. To oczywiscie nie usprawiedliwia sprawcow gwaltu ale pozwala przypuszczac ze gdyby robili to w swoim pokoju hotelowym to do tego gwaltu by nie doszlo….

  Reply
 2. Kubis

  Chętnie przyjmiemy ich tu a potem się nimi zajmiemy !
  Polak nie popuści, mamy tu Meksyk o jakim nawet nie śnisz brudasie!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *