Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno zaprasza na NOWY ROK SZKOLNY!

Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno zaprasza na NOWY ROK SZKOLNY!

 

Na wszystkie dzieci, chcące nauczyć się języka polskiego, czeka nauka mówienia, czytania i pisania, połączona z dobrą zabawą i nawiązywaniem nowych przyjaźni. Zajęcia dostosowane są do różnych grup zaawansowania oraz grup wiekowych, dzięki czemu każde dziecko uczy się we własnym tempie.

.

 

.

Podczas tegorocznych zajęć wznowimy kolorowe lekcje geografii, „artystyczne tygodnie”, polskie legendy i wiele innych niespodzianek.

W minionym roku dzieci uczeszczajace do Polskiej Ludoteki otrzymały z Rąk Pani Konsul Ewy Mamaj w Rzymie polskie legitymacje szkolne.

.

.
Byliśmy jednym z organizatorów wystawy w Palazzo dei Capitani w Ascoli Piceno dotyczącej historii niedźwiedzia Wojtka
.
.
Braliśmy udział w uroczystości w Loreto na początku czerwca wraz z przedstawicielami z Polski i zagranicy w obecności córki generała Andersa, Anny Marii Anders
.
.
Po raz pierwszy w tym roku na terenie rejonu Marche wystartowaly letnie półkolonie z Wojtkiem, podczas których poznaliśmy lepiej miasto Ascoli Piceno odbyły się ciekawe wycieczki o dni sportu oraz laboratorium ceramiczne.
.
.
Zapraszamy naszych uczniów, a także nowe zainteresowane dzieci wraz z rodzicami. W Ludotece edukacja łączy się z zabawą, dając niezwykłe efekty i radość z nauki! Zapisy już trwają!
Info: Polska Ludoteka Wojtek w Ascoli Piceno Via Assisi 2, 63100 AP
Info: 3332700309 mail: polskaludotekaascoli@libero.it strona Facebook

 

.
.
Tekst i zdjęcia nadesłała: Marta RzeczkowskaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *