Vogue Fashion Night Out w Mediolanie – moda, shopping i rozrywka

W czwartek 14 września ulice centrum Mediolanu wypełni słynne już wydarzenie Vogue Fashion Night Out 2017. Tegoroczna dziewiąta już edycja wieczornego eventu organizowanego przez Vogue Italia pod patronatem władz miasta, odbędzie się pod hasłem „Vogue for Milano„. 

W programie pokazy mody, wystawy fotograficzne, koncert przy Piazza Duomo 21, projekcje filmowe, spotkania z przedstawicielami show biznesu, eleganckie aperitivi, i inne atrakcje. To najlepsza okazja na wyjątkowo ekskluzywny shopping i rozrywkę w modnym stylu.

Do inicjatywy włączyło się setki sklepów i światowej sławy boutique-ów w Mediolanie, w obrębie ulic via Montenapoleone, via Manzoni, via della Spiga, corso Venezia,  corso Vittorio Emanuele, corso Genova, dzielnica Brera, corso Como, piazza Gae Aulenti, dzielnica Porta Nuova.

Z okazji Vogue Fashion Night Milano w godz. 18.30 – 20.30 w lokalu na via Verri, 2 odbędzie się inauguracja pierwszego we Włoszech boutique Frederic Malle pod przewodnictwem The Estée Lauder Companies.

Korespondencja z Lombardii, Agnieszka B. Gorzkowska, autorka bloga WloskiCafe
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *