POLACY DO BOJU!!! Dziś ostatnia kolejka eliminacji do Mistrzostw Świata

Dzisiaj (08.10.2017… Rodacy, zapamietajmy te date!) odbędzie się dziesiąta, ostatnia kolejka eliminacji do Mistrzostw Świata  w Rosji.  Na obecna chwilę Polska jest liderem w grupie E, z przewagą 3 punktów nad drugą w kolejności Danią.
O godzinie 18-stej Reprezentacja Polski rozegra na Stadionie Narodowym w Warszawie swoj ostatni mecz z Czarnogorą. Jeśtesmy zdecydowanym faworytem tego spotkania, mimo wszystko, napięcie sięga zenitu. W pierwszym meczu, rozegranym w Podgoricy, Bialo-Czerwoni zwyciężyli 2:1.

Reprezentacja Czarnogory przyjeżdza do Warszawy podłamana i osłabiona (czterech czołowych graczy zostało wykluczonych przez czerwone kartki, a jeden nie zagra z powodu kontuzji), musimy jednak pamiętać, że w sporcie wszystko jest możliwe.
Polakom bezpośredni awans na mundial zapewni dzisiejsza wygrana lub remis z Czarnogorą. Kwalfikacje zagwarantować może również porażka, jeżeli Duńczycy przegrają swoje spotkanie z Rumunią.

Dzisiejszy mecz to również olbrzymia szansa dla naszego geniusza piłki – Roberta Lewandowskiego, który może zostać królem strzelców eliminacji Mistrzostw Świata. Narazie zajmuje on pierwsze miejsce ex aequo z Portugalczykiem Cristiano Ronaldo.

Polska najprawdopodobniej zagra w takim samym składzie jak w ostatnim meczu z Armenią w Erywaniu, wygranym przez Polaków 6:1. Trener Adam Nawałka być może zastąpi Karola Linette’go Krzysztofem Mączyńskim, jednak na pewno w wyjściowym składzie, trzęsienia ziemi nie będzie.

Początek meczu: dzisiaj o 18-stej, a około 19:45, miejmy nadzieję, wszyscy otwieramy szampana!
POLACY DO BOJU!!!

Korespondencja: Józefina Plesner
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *