”KIEDY MÓWISZ SZEPTEM” NAJNOWSZY SINGIEL MALINSKY’EGO , KTÓRY PODBIŁ SERCA WŁOSKICH SŁUCHACZY

Malinsky , który niespełna rok temu podbił serca włoskiej publiczności za sprawą utworu ”Falling down” postanowił połączyć siły z młodą youtberką w celach charytatywnych.

 

Teledysk do singla Malinsky’ego – Kiedy mówisz szeptem (angielska wersja ”Tonight”) to krótka historia opowiadająca losy pary , w której życiu pojawia się tzw.
osoba trzecia, która chce zburzyć to co do tej pory udało im się zbudować. W główną rolę w teledysku wcieliła się młoda, kreatywna youtuberka – Alexxis Ola.

Połączenie świata youtube’a ze światem muzycznym to mieszanka wybuchowa obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Pomysł na połączenie tych dwóch światów zrodził się w głowie wokalisty i ma on na celu zachęcić młodych ludzi do pomagania innym.

Jak samprzyznaje wielokrotnie wspierał on różnego rodzaju akcje charytatywne nie tylko finansowo, ale również jako wolontariusz. Warto nadmienić, że decyzja o współpracy z Alexxis Olą nie była przypadkowa – vlogerka o wielkim sercu – tak w śrócie można ją scharakteryzować, gdyż jakiś czas temu oddała na cele charytatywne UWAGA!!! – swoje włosy! Dla dziewczyny to nie lada wyzwanie, ale myśl o tym, że może w ten sposób komuś pomóc zwyciężyła.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *