Trydent: czerwcowy dyżur konsularny

Informujemy, że w czerwcu 2018 roku odbędzie się wyjazdowy dyżur konsularny w siedzibie Konsulatu Honorowego RP w Trydencie.

 

Konsul podczas dyżuru konsularnego przyjmuje interesantów i wykonuje czynności z zakresu spraw paszportowych, prawnych, stanu cywilnego, obywatelstwa i innych. Na dyżur należy się każdorazowo zapisać w Konsulacie Honorowym w którym będzie się on odbywał. Zapisy na dyżur mają charakter obowiązkowy w systemie e-Konsulat!

www.e-konsulat.gov.pl

 

Uwaga! Jak zapisać się na wyjazdowy dyżur konsularny w systemie e-Konsulat?

 

Aby móc się zapisać na wizytę na dyżur konsularny w Wenecji, Turynie lub Trydencie należy w pierwszej kolejności wybrać z „Menu” po lewej stronie rodzaj sprawy, którą chce się załatwić. W przypadku spraw paszportowych należy wybrać w górnym prawym rogu właściwą lokalizację, a następnie wskazać liczbę zapisywanych osób oraz termin i godzinę planowanej wizyty. Jeśli chodzi o sprawy prawne i obywatelskie – to po kliknięciu w odpowiednią zakładkę w „Menu” – należy dokonać weryfikacji obrazkowej a następnie wybrać miejsce, termin i godzinę realizacji sprawy konsularnej.

Więcej informacji na stronie: https://secure.ekonsulat.gov.pl/Informacyjne/Placowka.aspx?IDPlacowki=116

 

Tylko osoby zarejestrowane w systemie e-Konsulat zostaną obsłużone podczas dyżuru konsularnego!

Dyżur konsularny odbędzie się w siedzibie Konsulatu Honorowego:

Trydent – Via B. Malfatti, 21
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *