Polskie załogi na wielkim rajdzie Rally di Roma Capitale

Rzym: w najbliższy weekend czeka nas wiele emocji na rajdzie Rally di Roma Capitale, w którym wystartują trzy polskie załogi. Rally di Roma Capitale organizowany przez MotoSport Italia we współpracy z Max Rendina odpowiada rajdowym mistrzostwom Włoch i Europy (FIA European Rally Championship).

Zawodnicy wyruszą 20 lipca z Castel Sant’Angelo o godz. 16.45, aby zakończyć rajd w niedzielę 22 lipca w Ostii. Zmierzą swoje siły w trzech próbach: w dzielnicy EUR w piątek o godz. 18.30, w Pico w sobotę o 19.15 i w Ostii Lido w niedzielę o 19.18, łącznie na trasie 967, 12 km na terenie 56 gmin.

W rajdzie wezmą udział 23 ekipy, a jak podają polskie media, nasz kraj będą reprezentować trzy załogiHubert Ptaszek i Maciek Szczepaniak (Skoda Fabia R5), Grzegorz Grzyb z Jakubem Wróblem (Skoda Fabia R5), Łukasz Habaj i Daniel Dymurski (Ford Fiesta R5).

Wydarzenie będą śledzić tysiące kibiców i turystów. Organizatorzy zapewniają, że wszystko odbędzie się w bardzo bezpiecznych warunkach, zarówno dla publiczności jak i dla sportowców.

Więcej informacji na stronie: www.rallydiromacapitale.it/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.