Szczególne podziękowania dla korespondentki z Wenecji Euganejskiej – Agnieszki Kluzek

Redakcja portalu informacyjnego Polacy we Wloszech pragnie serdecznie podziękować Agnieszce Kluzek, korespondentce z Wenecji Euganejskiej, za zaangażowanie dziennikarskie i ogromną pomoc dla polskiego obywatela, który czytając naszą wzmiankę o niespodziewanej śmierci swojego ojca przejeżdżającego przez region Wenecji Euganejskiej, natychmiast skontaktował się z nami prosząc o jakąkolwiek pomoc i informacje.

Nasza korespondentka Agnieszka Kluzek, gdy tylko dowiedziała się o sytuacji, przerwała swoje obowiązki zawodowe, i od razu interweniowała w szpitalu, na pogotowiu ratunkowym, w kostnicy, w zakładzie pogrzebowym, na posterunku policji, a następnie asystowała rodzinie zmarłego, gdy przybyli na miejsce, oferując im bezinteresowną pomoc przy załatwianiu formalnych czynności …

Pragniemy podziękować Agnieszce Kluzek, która wykazała się wielkim profesjonalizmem i oddaniem dla rodaków, którzy znaleźli się w tak ciężkich dla nich chwilach w obcym kraju. Serdeczne podziękowania kierujemy także dla męża naszej korespondentki.

Poniżej: Agnieszka Kluzek (korespondentka z Wenecji Euganejskiej) z Aleksandrą Seghi (współredaktorką portalu Polacy we Wloszech)

Podziękowania przesyła również syn zmarłego:

„Pani Agnieszka to wspaniały człowiek bardzo nam pomogła. Brak mi slow aby okazać wdzięczność”.

I dodaje kilka zdjęć z miejsca tragedii: „Byliśmy tam – znaleźliśmy kawałek samochodu- zapaliliśmy znicze i złożyliśmy kwiaty… Tragedia wydarzyła sie pod bramą firmy, do której jechał….był u celu”

 
One thought on “Szczególne podziękowania dla korespondentki z Wenecji Euganejskiej – Agnieszki Kluzek

  1. Małgorzata Kocek

    Drodzy Przyjaciele! Nie mam słów na wyrażenie wdzięczności dla Pani Agnieszki Kluzek. Tylko dzięki Jej pomocy, wrażliwości, Jej otwartemu na drugiego człowieka sercu, mój syn mógł pożegnać Ojca i mojego kochanego męża Andrzeja. Agnieszko jesteś wielka! Niech dobro do Ciebie powróci. Nieutulona w żalu, pełna uznania dla Pani Agnieszki i Jej Rodziny Małgorzata Kocek

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *