Kibicuj polskim zawodnikom MMA we Włoszech – 15 grudnia w Weronie!

Jeżeli szukacie terminu i okazji aby kibicować polskim zawodnikom MMA w Italii, są obecnie dwa powody aby pokazać polską flagę na trybunach i wspierać naszych rodaków w walkach MMA na gali ICF 6 (Italian Cage Fighting 6): gala odbędzie się 15-ego grudnia w Weronie na hali Palaferroli.

Na gali zawalczą Grzegorz Ciepliński, 26- letni zawodnik, który w swojej karierze wygrał 8 walk i doznał 6 porażek, będzie dążył do tego aby zdobyć Pas mistrza wagi ciężkiej (- 120 kg) w pojedynku na dystansie 5 rund po 5 minut. Ciepliński ma na swoim koncie 3 zwycięstwa w ostatnich 4 walkach a ostatni raz widzieliśmy go na gali FEN 21 kiedy to pokonał przez decyzję sędziów Marcina Sianosa.

Jego przeciwnikiem będzie włoski zawodnik Matteo Riccetti, który posiada rekord 7 zwycięstw i 2 porażek. Riccetti otrzymał ostatnio na swoim koncie 4 zwycięstwa z rzędu i podchodzi do walki z Cieplińskim z dużą determinacją, ale musi się zmierzyć z polską siłą i z wsparciem polskich kibiców.

 

Emocji nie będzie brakowało podczas gali ICF 6 w Weronie dlatego że 36- letni Arkadiusz Jędraczka, z rekordem 7-12, będzie walczył aby zdobyć Pas mistrza wagi półciężkiej (-93 kg) w pojedynku na dystansie 3 rund po 5 minut. Arkadiusz jest weteranem polskich gal PLMMA i ostatnio otrzymał 2 zwycięstwa z rzędu, z czego jedno poddając rywala przed czasem (w 2 rundzie).

Przeciwnikiem polskiego zawodnika będzie 29-letni włoski zawodnik z Padwy, Riccardo Nosiglia, który tylko raz doznał smak porażki a 6 razy zdobył zwycięstwo nad rywalami i zawsze w pierwszej rundzie. Riccardo walczył 2 razy w Polsce na gali FEN a teraz zmierzy się z Arkadiuszem na włoskiej ziemi: może polscy kibice zrobią taką atmosferę, że Jędraczka poczuje się jednak jak w Polsce!

 

Na gali będzie można zobaczyć ponad 10 profesionalnych walk MMA z zawodnikami światowego poziomu a cały event będzie odbywał się przy dobrej muzyce, efektownych światłach i dużym ekranem który pozwoli pokazać każdy szczegół walk.

Chcecie zobaczyć na żywo galę MMA, poczuć emocję tego sportu i wspierać polskich zawodników? Podajemy link portalu „Ciaotickets.com” pod którym można już kupować bilety i zapewnić sobie miejsca na gali.

 

https://www.ciaotickets.com/evento/italian-cage-fighting-6

Polub również fanpage Italian Cage Fighting:

https://www.facebook.com/italiancagefighting/?ref=br_rs

 

ICF 6 – 15 grudnia w Veronie. Czekamy na Ciebie!

Tekst i zdjęcia: Kamil Werno

 

 

 
One thought on “Kibicuj polskim zawodnikom MMA we Włoszech – 15 grudnia w Weronie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1