Krzysztof Jackowski, polski jasnowidz będzie pomagał w odnalezieniu córki Rominy Power i Al Bano

9 grudnia 2018 roku w Gdańsku odbył się koncert Al Bano i Rominy Power-artystów, którzy w latach 80 tych tworzyli jeden z najpopularniejszych duetów muzycznych na świecie. Wykonawcy przebojów 'Felicità’ czy 'Ci sarà’ byli również parą w życiu prywatnym.

Po koncercie w Ergo Arenie Romina Power spotkała się z… polskim jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim i poprosiła go o pomoc w odnalezieniu zaginionej córki.

Ylenia Maria Sole Carrisi urodziła się 30 listopada 1970 roku w Rzymie i była najstarszą córką Al Bano Carrisi i Rominy Power. Młodość spędziła najpierw we Włoszech, gdzie zdążyła zagrać z rodzicami w filmie (Champagne in paradiso), zaśpiewać w duecie z matką czy występować w telewizji jako pomocnica we włoskiej wersji Koła Fortuny. Następnie utalentowana dziewczyna przeprowadziła się do Londynu, gdzie ukończyła uniwersytet King’s School, a w wieku 23 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Al Bano w swojej książce (’Wierząc, nie poddałem się nigdy’) wyjawia, że córka wpadła tam w złe towarzystwo i zaczęła brać narkotyki. Była zafascynowana artystami ulicznymi, o których chciała napisać książkę.

Ylenia Carrissi zaginęła 6 stycznia 1994 w Nowym Orleanie. roku. Najprawdopodobniej dziewczyna rzuciła się do rzeki Mississipi i utonęła, ale nigdy nie odnaleziono jej ciała. Pewien strażnik nocny z Nowego Orleanu zeznał, że widział tamtej feralnej nocy blondynkę (nie ma pewności, że była to Ylenia), która siedziała na molo. Gdy kazał jej zejść , dziewczyna oparła, że ’ i tak należy do wody’ i rzuciła się do rzeki. Mężczyzna wezwał policję i straż, które, mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, nie odnalazły ciała.

Al Bano wyznał , że słowa: ’ i tak należę do wody’ córka bardzo często wypowiadała w dzieciństwie. Według artysty dziewczyna rzuciła się do rzeki po wpływem narkotyków, a fakt, że nie odnaleziono ciała nic nie zmienia, ponieważ tylko 10 % ciał z Mississipi zostało odnalezionych. Romina Power nigdy natomiast nie pogodziła się z zaginięciem córki i nigdy nie uwierzyła w jej śmierć, ponieważ w zeznaniach strażnika nocnego za dużo było nieścisłości (na przykład Ylenia nie była w tamtym czasie blondynką). W sprawie zaginięcia córki Al Bano pojawiało się mnóstwo nowych poszlak i tropów, ale do dzisiaj nie udało się nic wyjaśnić.

Polski jasnowidz -Krzysztof Jackowski – twierdzi, że jest w stanie pomóc Rominie Power i rozwikłać zagadkę zaginięcia Yleni Carrisi.

Korespondencja z Kalabrii Józefina Plesner.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *