Forlì: wyjazdowe dyżury konsularne

Informujemy, że dnia 21 marca br odbędzie się wyjazdowy dyżur konsularny w Forlì.

Konsul podczas dyżuru konsularnego przyjmuje interesantów i wykonuje czynności z zakresu spraw paszportowych, prawnych, stanu cywilnego, obywatelstwa i innych. Na dyżur należy się każdorazowo zapisać w Konsulacie Honorowym w którym będzie się on odbywałZapisy na dyżur mają charakter obowiązkowy w systemie e-Konsulat  www.e-konsulat.gov.pl

Aby móc się zapisać na wizytę  na dyżur konsularny w Forli’ należy w pierwszej kolejności wybrać z „Menu” po lewej stronie rodzaj sprawy, którą chce się załatwić. W przypadku spraw paszportowych należy wybrać w górnym prawym rogu właściwą lokalizację, a następnie wskazać liczbę zapisywanych osób oraz termin i godzinę planowanej wizyty. Jeśli chodzi o sprawy prawne i obywatelskie – to po kliknięciu w odpowiednią zakładkę w „Menu” – należy dokonać weryfikacji obrazkowej a następnie wybrać miejsce, termin i godzinę realizacji sprawy konsularnej.

Więcej informacji na stronie: https://secure.e-konsulat.gov.pl/Informacyjne/Placowka.aspx?IDPlacowki=116 

Tylko osoby zarejestrowane w systemie e-Konsulat zostaną obsłużone podczas dyżuru konsularnego!

Dyżury konsularne odbywają się w siedzibach Konsulatów Honorowych RP w Forlì przy via Merlini 2 (tel. kontaktowy: 348 720 44 93 – Pier Luigi Consorti).
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *