Polskie kosmetyki prezentują się we Włoszech – #Cosmoprof2019

Na targach kosmetycznych Cosmoprof 2019 w Bolonii, największym tego typu wydarzeniu promocyjnym w tej branży, pokazało się jeszcze więcej polskich firm niż w poprzednich latach.
Targi Cosmoprof w Bolonii są dla polskich producentów doskonałą okazją do pozyskania nowych klientów w Europie i na świecie. Polski rynek kosmetyczny rozwija się bardzo prężnie, w Polsce działa około 100 dużych i średnich oraz ponad 300 małych producentów kosmetyków, co stanowi szósty największy rynek kosmetyczny w skali europejskiej.

A targi Cosmoprof w Bolonii są dla polskich producentów doskonałą okazją do owocnych spotkań biznesowych.

Zalety polskich kosmetyków doceniane zarówno przez włoskich jak i innych zagranicznych kontrahentów to przede wszystkim wysoka jakość produktów, naturalne składniki, innowacyjność i zróżnicowanie. Polacy inwestują w nowoczesne linie produkcyjne i specjalistyczne programy badawcze.

Na tegorocznej edycji targów w polskim pawilonie mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma producentami, m.in:
Carolina Martin – Natural Amber Cosmetics, Barwa Cosmetics, Pulanna, Orientana, Bielenda Kosmetyki Naturalne, YOPE, Over Cosmetics, Maurisse, Słowianka, Alkemie, Termy Uniejów Cosmetics, Tenex, JFenzi, Alina Cosmetics, Marion, Vasco…

.

. . .

Ciąg dalszy już wkrótce…
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *