Podbój świata z Towarzystwami Biznesowymi – spotkanie z założycielem Maciejem Gnyszką

Towarzystwo Biznesowe Rzymskie, wchodzące w skład międzynarodowej grupy Towarzystw Biznesowych, to networkingowa grupa przedsiębiorców, dla których ważne są klasyczne wartości, a którzy jednocześnie pragną rozwijać sieć swoich kontaktów biznesowych. Członkowie Towarzystw wyznają zasadę, że w biznesie równie istotne co prowadzenie interesów są rodzina, ojczyzna, uczciwość i chrześcijańskie idee, stosowane w codziennej prac.

Głównym celem spotkań jest zwiększenie zasięgu działalności prowadzonych firm, ale także budowa społeczności przedsiębiorców, którzy pragną pomagać sobie nawzajem i rozwijać specyficzne umiejętności potrzebne do prowadzenia biznesu.

Od siedmiu lat Towarzystwa Biznesowe budują przestrzeń przyjazną przedsiębiorcom, którzy nie wstydzą się swojej uczciwości i przywiązania do wartości chrześcijańskich. Podczas każdego spotkania, kilka minut, poświęcanych jest na lekturę duchową, ściśle związaną z działalnością biznesową i zawodową. Spotkania są także okazją do poznania fundacji, dzieł miłosierdzia i NGO-sów, którzy jako goście prezentują działania swoich organizacji. Według teorii Pierre’a Bourdieu networking to umiejętność tworzenia sieci osób życzliwych. Dzięki zaangażowaniu sieci kontaktów możliwy jest wzrost różnych form kapitału – od kulturowego, poprzez społeczny, finansowy, a także duchowy.

Networking to również wszechstronny rozwój, możliwość służenia innym w miarę swoich możliwość. Dzięki tworzeniu nowych sieci kontaktów, które każdy z członków Towarzystw kreuje przez lata, powiększa się także sieć kontaktów wszystkich członków na zasadzie „kontakt mojego kontaktu jest moim kontaktem”. W spotkaniach Towarzystwa Biznesowego można wziąć udział 2 razy na zasadach Gościa. Dla regularnego uczestnictwa wymagany jest status członkowski.

Najbliższe spotkania networkingowe dla przedsiębiorców odbywać się będą w Rzymie – 12 czerwca 2019 roku – oraz w Mediolanie – 13 czerwca 2019. Zapisy na spotkania możliwe sa poprzez stronę:

https://www.businessassociation.global/rome

oraz:

https://www.facebook.com/RomeBusinessAssociation/


Informacje szczegółowe można uzyskać kontaktując się z Założycielem Rome Business Association:

Piotr Szlązak
[email protected]
Tel. +48 795 590 868

https://www.businessassociation.global/romeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 2 =