Peschiera: pijany Polak atakował przechodniów i klientów w sklepie

Peschiera del Garda (Verona): Pijany Polak zaatakował 14 latka puszką w głowę, następnie zgasił papierosa na ciele jednego z klientów sklepu.

Dopiero co wyszedł z więzienia, upił się i od razu zaczął wszczynać awantury i siać panikę.

Kilka dni temu, 5 czerwca b.r. 34 letni mężczyzna już został aresztowany w Mediolanie za kradzież, rabunek i akty przemocy,  ale w międzyczasie  zwolniono go w oczekiwaniu na proces.

W piątek 7 czerwca mężczyzna przeprowadził się do Peschiera del Garda (Verona) i tu prowokował  grupę nastolatków świętujących  zakończenie  szkoły. Najpierw im groził a potem biegł za nimi ulicami Liberazione  De Amicis. Doganiając jednego z nich uderzył 14-latka puszką w głowę powodując ranę z głębokim przecięciem. Chłopiec został natychmiast przewieziony do szpitala na szczęście rana okazała sie niegroźna. Jakby tego było mało, polski chuligan zaraz po tym udał się do supermarketu gdzie wywołując zamieszanie zgasił papierosa na ciele jednego z klientów , na szczęście powodując tylko powierzchowne poparzenie.

Tymczasem lokalni policjanci na motocyklach podążyli jego śladami i ostatecznie znaleźli  go na ławce, pijanego i bez dokumentów. Został przewieziony do komendy i ponownie aresztowany.

Korespondencja: Aneta Malinowska, autorka stron 
Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *