Grupa Polacy z Bolonii i okolic obchodzi 6 lat!

Już w najbliższą sobotę nasza grupa spotka się by uczcić 6 lat! Jest nas ponad 3 tysiące i dodam, że wszyscy są wspaniali. Dzięki wszystkim członkom grupa urosła w siłę i jesteśmy w stanie sobie nawzajem pomóc w wielu codziennych i niecodziennych sprawach. Jak w każdej grupie czasami coś zgrzyta, ale jak do tej pory potrafiliśmy skutecznie sobie z tym poradzić. Tak trzymać!

Grupa została założona dla Polaków z Bolonii i okolic oraz Polaków , którzy odwiedzają Bolonię i okolice. Cel założenia grupy – poznajmy się, pomagajmy sobie, trzymajmy się razem gdyż na obcej ziemi czasami jest ciężko. ZMIEŃMY STEREOTYP – POLAK POLAKOWI WILKIEM NA POLAK POLAKOWI PRZYJACIELEM!

Grupa jest przede wszystkim grupą informacyjno-integracyjną -potrzebujesz informacji, porady, pomocy, poszukujesz przewodnika, tłumacza, fotografa, kogoś kto pomoże ci w sprawach biznesowych – pisz, mamy mocną grupę i naszych specjalistów z wielu dziedzin.

Spotkanie odbędzie sie 26 października w Bolonii na piazza Aldrovandi 5c, o godzinie 19.00

Korespondencja z Emilii Romanii Aneta Malinowska, autorka stron Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
One thought on “Grupa Polacy z Bolonii i okolic obchodzi 6 lat!

  1. Edi

    Kochani otwieram salon fryzjerski w Trieste i szukam fryzjera lub pomoc recepcji który która rozmawia po włosku. Mój Włoski idzie coraz lepiej chodź boje się zaczynać….. sama Jeśli ktoś szuka pracy lub zna kogoś to szuka pracy, proszę o kontakt. Z góry Dziekuje

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.