Konkurs plastyczny MOJE KORZENIE

Już trwa Konkurs plastyczny MOJE KORZENIE

Le mie radici  po włosku czyli Moje korzenie , po polsku, to konkurs plastyczny organizowany przez fundację  ONEurope Onlus, pod patronatem wielu instytucji, w tym Ambasady Polskiej w Rzymie,  z myślą o tych wszystkich dzieciach i młodzieży, którzy mieszkają we Włoszech, ale których przynajmniej jeden rodzic pochodzi z innego państwa.

Konkurs trwa od 15 października do 25 listopada 2019 roku. Młodzi artyści w swoich dziełach proszeni są o pokazanie ich więzi kulturowych z krajem pochodzenia, właśnie poprzez hasło „korzenie” w taki sposób w jaki oni to widzą i czują.

Jury konkursu złożone z ekspertów wybierze po 3 zwycięzców w każdej z kategorii wiekowej: Kids (5-8 lat), Junior (9-12 lat), Young (13-15 lat) e Teen (16-19 lat), którzy dostaną nagrody ufundowane przez polską firmę ASTRA S.A ( plecak z najnowszej kolekcji HASH lub HEAAD, a w nim piórnik, worek i wszelkiego typu wyroby szkolne i edukacyjne  marki  ASTRA, ASTRINO, DR COSMIC czy ZENITH)    

Nagrodzone prace zostaną pokazane na wystawie w Rzymie, która można będzie oglądać od 13 grudnia.

Nasze polskie dzieci są niezwykle twórcze i uzdolnione artystycznie, dlatego zachęcamy je do zmierzenia się z rówieśnikami,  których rodzice pochodzą z całego świata.

Zapisy są oczywiście bezpłatne, wystarczy wejść na podaną poniżej stronę i tam wrzucić zdjęcie czy scan swojego dzieła.

www.oneurope.it/lemieradici/ 

dokładny regulamin konkursu:

https://www.oneurope.it/lemieradici/REGOLAMENTO_Le%20mie%20radici.pdf

Chcąc dodatkowo zachęcić, link do produktów ASTRY, bo niektóre z nich znajdą się w rękach zwycięzców

https://www.astrapolska.pl/pl

https://www.facebook.com/AstraPolska/

Trzymamy kciuki za polskie dzieci, aby znalazły się wsród zwycięzców!

Korespondencja: Ewa Trzcińska, ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego. Kontakt [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.