Firma Astra reprezentowała Polskę na targach Big Buyer w Bolonii

Od 13 do 15 listopada w Bolonii po raz 24-ty odbywały się największe włoskie targi  BIG BUYER  z branży artykułów szkolnych, biurowych, zabawek czy artykułów ozdobnych.

Wśród 250 wystawców, chcących zdobyć lub umocnić się na rynku włoskim, Polskę reprezentowała firma ASTRA, która na swoim bardzo ciekawie zaprojektowanym stoisku pokazała marki: szkolne ASTRA, ASTRINO, kreatywne DR COSMIC i CREATIVO, a także tekstylne HASH, HEAD oraz PLAYMOBIL.

Po raz drugi wystawiamy się w Bolonii. Mamy tu okazję spotkać się z największymi graczami na rynku włoskim, ale też z naszymi klientami lub potencjalnymi odbiorcami z innych krajów – powiedział nam przedstawiciel firmy Astra Marcin Okniński, dodając

Rynek włoski, jak każdy rynek dojrzały, jest trudnym do zaistnienia. Potrzebne są przemyślane działania, umiejętność dotarcia do właściwych partnerów, co może zapewnić osoba znająca dany rynek i na nim działająca. My te warunki spełniamy, nasze produkty wzbudzają zainteresowanie, więc jesteśmy dobrej myśli. 

Ponad 70% odwiedzających targi BIG BUYER to  Decision Maker czyli osoby decydujące o zakupach dla danych struktur. Targi z roku na rok umacniają swoją pozycję jako miejsca spotkań dla kupców z innych państw, w tym roku targi odwiedzili przedstawiciele  z 30-tu krajów naszego globu. 

W świecie, gdzie coraz więcej towarów produkuje się w Chinach, polskie pochodzenie na przykład plasteliny czy modeliny, jak i piasku kinetycznego w interesujących opakowaniach i o ciekawych rozwiązaniach technologicznych wzbudza  zainteresowanie, co chcemy przełożyć na konkretne zamówienia i wypełnienie włoskich półek produktami Astry   powiedziała reprezentująca firmę ASTRA we Włoszech Ewa Trzcińska

Na 24-tych targach BIG BUYER wystawiło się ponad 250 Top Player i Top Brand, których odwiedziło ponad 7.000 pracujących w tym sektorze kupców,  z każdej grupy zakupowej.

BIG BUYER to też pokazy nowości w sektorze, różnego typu konferencje i wymiana doświadczeń.

– Z dużą przyjemnością mogłam wspierać Astrę na bolońskich targach, prezentując zainteresowanym tak włoskim, jak i międzynarodowym kupcom marki ASTRA, DR COSMIC, ASTRINO, CREATIVO czy tekstylne HASH, HEAD oraz PLAYMOBIL i slyszeć od nich, że produkty są najwyższej jakościpowiedziała nam trzeciego dnia targowego Karolina Quarta

Następne targi organizowane przez EPIEFFE już za rok.

Tekst redakcja. Zdjęcia z archiwum firmy Astra
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *