Nowy teledysk Natalii Moskal do utworu „Mogę”, polskiej wersji utworu „(Im)Perfetta”

Kilka dni temu odbyła się premiera nowego teledysku Natalii Moskal do utworu „Mogę”. To polska wersja utworu „(Im)Perfetta”, którym Natalia już od listopada podbija włoskie stacje telewizyjne i radiowe.

„To moja pierwsza autorska piosenka, którą wydałam także w języku włoskim i dla włoskich słuchaczy. – wyjaśnia Natalia Moskal – Ten krok chciałam zrobić od dawna, ponieważ jestem bardzo przywiązana do Włoch. Mieszkam w Mediolanie i podobał mi się pomysł wydania mojej muzyki na nowym rynku, w nowym języku, który wciąż doskonalę. To trochę jak drugi
debiut”.


 
Wcześniej Natalia wydała dwa covery w języku włoskim („Calipso” Charliego Charlesa i „Soldi” Mahmooda), które uzyskały prawie 500 000 odsłon na YouTube. W końcu nadszedł moment na jej pierwszą oryginalną piosenkę w języku włoskim.
 
„Przesłanie “(Im)perfetta” jest dla mnie bardzo ważne – wyjaśnia Natalia – teksty napisałam z myślą o wszystkich ludziach, którzy nie czują się bezpiecznie, którzy wątpią w siebie, którzy myślą, że nie są wystarczająco dobrzy. A przecież każdy ma szansę być najlepszą wersją siebie i to nam musi wystarczyć.”
 
Do tej pory Natalia pracowała nad swoją muzyką głównie w Polsce, gdzie w 2017 roku wydała debiutancki album „Songs of myself” – płytę w stylu electropop, która uzyskała pozytywne recenzje i zaowocowała występami Natalii i jej zespołu na kilku ważnych festiwalach, a także mini tournée koncertowym we Włoszech. W listopadzie 2018 nakładem wydawnictwa Fame Art ukazała się EP „Bunt młodości”- utwory do tekstów wybitnej polskiej poetki Kazimiery Iłłakowiczówny. Muzykę do wszystkich utworów skomponował Jan Stokłosa, który także odpowiada za produkcję płyty. Na mini albumie znajduje się 5 wierszy Iłłakowiczówny w nowoczesnych aranżacjach.
Premiera włoskiej wersji w utworu „(Im)perfeta” odbyła się 29/11. Polska wersja o tytule „Mogę” ukazała się 5/12! Za produkcję i aranżację utworu odpowiada Łukasz Maron, producent jej pierwszej płyty “Songs of Myself”.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *